LMNM – już po. Najbliższa zbiórka.

Pytacie jak było na Lidze? Było super.

Pragniemy Was poinformować, że nasze drużyny jak zwykle grały wspaniale i wywalczyły świetne miejsca (jak na swój poziom).

40 Warszawska Drużyna Harcerzy Starszych im. 1 SBS pokonała WSZYSTKIE pozostałe zespoły zdobywając tytuł Mistrza Namiestnictwa Męskiego (już po raz drugi!). Komentarz drużynowego wice mistrzów: “Wy czterdziestki to jesteście niemożliwi”. W rozegranych meczach chłopaki strzelili najwięcej bramek AŻ 25! tracąc przy tym tylko jedną w finale. Jakub Snajper Skrzypek zdobył tytuł Króla Strzelców mając najwięcej (9) celnych strzałów. Szczepowe “Tyc tyc” grzmiało na hali po każdej bramce chłopaków!

IMG_20140111_20493040 Warszawska Drużyna Harcerzy im CC spad AK pokonała 5 drużyn zajmując VII miejsce w kwalifikacji ogólnej (co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwagę to, że grali nie tylko z chłopakami w swoim wieku, ale także z gimnazjalistami i licealistami.) Najwięcej bramek strzelił Marcin Jeżewski, a reszta drużyny dzielnie kiwała i walczyła z niejednokrotnie dwa razy większymi przeciwnikami 🙂 chłopaki nie dawali sobie w kaszę dmuchać! Jak już przejdą kiedyś do starszej drużyny na pewno utrzymają tytuł mistrzów!

 

Dziewczynom z 40WDHek dziękujemy za gorący doping!

Więcej zdjęć (w trochę mniej komórkowej jakości) już wkrótce!

NAJBLIŻSZA ZBIÓRKA
Już w ten piątek w godzinach 17.30-19.30 w szkole przy ul. Bonifacego. Przybywajcie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s